שימו לב: כל הקורסים נמצאים האנגלים Lan guag דואר!

כך "סקרן Mondo" פועל בשלושה שלבים פשוטים:

שלב 1: צפו בכיתה חי באינטרנט בחינם

שלב 2:  אנו לערוך את הקורס המקוון החי, לקחת הפסקות פרסומות החוצה השקה כקובץ על קורס ביקוש.

שלב 2:  אתה לרכוש גישה בחיים לקורס על פי דרישה, מקבל בונוסים, שיעורים נוספים תעודת הגמר.

1: צפו בכיתה חי באינטרנט בחינם

השיעורים המקוונים לחיות Mondo הסקרנים משודרים בשידור חי בחינם לכולם. אתה פשוט צריך לגשת לדף הראשון של האתר ולחץ על "לצפות בשידור חי" להשתתף. אם למעמד אינו משדר כרגע, RSVP עבור המעמד הרצוי (על ידי מילוי הטופס הקצר,) ואנו נודיע לך כאשר הכיתה מתחילה.

זכור כי המעמד המקוון חינם החי אינו נותן לך גישת תעודת הגמר, חומרים נוספים, משאבים, והורדות, ואחד-על-אחד עם המדריכים. הטבות אלה שמורות exclusiveley לגרסה בתשלום של הכיתה (aka הקורס על פי דרישה.)

מה קורה אחרי השיעור בשידור חי באינטרנט?

לאחר השידור החי של הכיתה, זה הולך למחלקת העריכה. לכן יש תאריך שחרור לגרסה לפי דרישה כמובן, שהוא היום הוא הופך להיות זמין לך.

טיפ: השידור החוזר של השיעור המקוון קורה באותו הלילה זה הועבר בשידור ישיר. 

 איך אני אשמור את הקורס?

אחרי הקורס על פי דרישה היא השיקה, אתה יכול לגשת אליו בכל עת ופעמים רבות ככל שתרצה. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאזור חברים ולגשת בסעיף "הקורסים שלי". בסעיף זה תוכל לגשת לכל המעמדות שנרשמות. 

הקורס באינטרנט ניתן לצפות ולגשת רק באינטרנט. אנחנו לא מציעים תקליטורי DVD, כונני אצבע, או בכל מדיה אחרת. אם אתה בא בספק את תוכן הכיתה או מישהו שמת לב שיתוף הקורס, אנא יידעו אותנו.

אנחנו בוחרים להעביר את הקורס לפי דרישה באינטרנט באמצעות פלטפורמת אימון e-learning שלנו כי בדרך זו אנו יכולים לשמור את התכנית עד עדכן עם משאבים חדשים, חומרים, הניתן להורדה, ובונוסים. בדרך זו היא הופכת להיות הרבה יותר יתרון בשבילך, ואתה יכול לראות את זה איפה שאתה רוצה את זה ויש לי את הגרסה המעודכנת ביותר של התכנית, אשר במדיות אחרות לא תאפשרנה.

מה אתה מקבל כאשר אתה משקיע בקורס:

  • חיים, גישה בלתי מוגבלת
  • אישור סיום
  • חומרים, משאבים מיותרים, והורדות

יש תשוקה אתה צריך לפתח? זה המקום לכבוש אפשרויות חדשות!